TAMSAT WEB SITESI

TAMSAT – Amatör Uydu Teknolojileri Derneği’i 25 Mart 2010 tarihinde kuruldu. Yurdumuzda amatör, bilimsel ve benzer amaçlı uyduların projelendirme, üretim ve işletme çalışmaları ile ilgili araştırma, geliştirme, uygulama ve eğitim hizmetleri vermek; gerçekleştirdiği projeleri amatör ve bilimsel kullanım için telsiz ve radyo amatörlerinin ve ilgili kullanıcıların hizmetine sunmak ve bu bilgi ve beceriye sahip gençlerin sayılarının artması için eğitimler ve seminerler düzenlemek, gelişen ve yaygınlaşan bilişim teknolojileriyle, amatör uydu sistemlerinin ortak konularında ülkemiz gençleri için araştırma ve geliştirme alanları oluşturmak, gerektiğinde ulusal ve uluslar arası düzenleyici kuruluşlarla koordinasyonu sağlamak ve işbirliği yapmak amaçları ile kuruldu.

TAMSAT WEB SITESI

Mesajgönderen NA5B » Pzr Nis 04, 2010 8:32 pm

Arkada$lar TAMSAT Amatör Uydu Teknolojileri Derneği web sitesi linki a$agidadir.
Tum Turk Amatorlerinin katilimi ve destegi ile cok guzel cali$malara imza atilacagina inaniyorum.
Ulkemize hayirli olsun.
LINK: www.tamsat.org.tr
Resim
73 de NA5B-TA5B
Mehmet Ozcan
www.turkkonferans.org
Kullanıcı avatarı
NA5B

QTH - Şehir: Washington DC Area, USA

Re: TAMSAT WEB SITESI

Mesajgönderen WW2L » Pzr Nis 25, 2010 8:18 am

Ugur Bey,

Candan katiliyorum. Insallah hep birlikte Turk Radyo Amatorlugunu cok guzel bir yere goturebiliriz.

73 WW2L
WW2L

Dön TAMSAT

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir