AMATÖR PAZARI

 • Forum
  Başlıklar
  Mesajlar
  Son mesaj
 • Alım - satım
  Amatör Telsizcilere hiç bir sınırlama koymadan her türlü amatör cihaz, aksesuar alım satımı ve ticareti yapılabilir burada.. Ticaret serbest.. İsteyen istediği oranda fiyat koyabilir, isterse bedavaya cihazini hibe eder. Kelepir bunlarrr. Hemen satılmadan acele edin!!! :-)
  Kim demiş amatör ticaret yapamaz?! Amatör Ticaret yapamaz diyerek amatörleri frenlemeye çalışarak ticaretin en alasını yapmaktalar memlekette!! :-)
  "Amatör sadece telsiz haberlesmesi karşılıgında bu hizmeti için para talebinde bulunamaz!" ALIM SATIM'DAN KAYNAKLANAN HER TURLU SORUMLULUK ALAN VE SATANA AITTIR. TURK KONFERANS FORUMLARI SORUMLU TUTULAMAZ.

  240 Başlıklar
  511 Mesajlar
  Son mesaj gönderen TA2ACE Son mesajı görüntüle
  Pzr Eki 26, 2014 9:52 pm
 • Takas
  Amatör Cihaz ve aksesuarların bir baska cihaz veya aksesuar ile takasının - degiş tokuşun yapıldıgı yerdir. TAKAS'TAN KAYNAKLANAN HER TURLU SORUMLULUK TAKAS YAPAN TARAFLARA AITTIR. TURK KONFERANS FORUMLARI SORUMLU TUTULAMAZ.
  7 Başlıklar
  10 Mesajlar
  Son mesaj gönderen TA1ART Son mesajı görüntüle
  Cmt Eki 22, 2011 9:57 pm
 • Hibe - Bagış
  Burası iyilik sever amatörlerin yeridir!!! :-) Amatör cihaz ve aksesuarlarının ücret istenmeden bagış yapıldıgı veya bagış isteginin yapıldıgı yerdir. (Ornek: Ihtiyac fazlası cihaz, anten, kablo, hurda malzemeler)
  HIBE ve BAGIS'TAN KAYNAKLANAN HER TURLU SORUMLULUK TARAFLARA AITTIR. TURK KONFERANS FORUMLARI SORUMLU TUTULAMAZ.
  7 Başlıklar
  27 Mesajlar
  Son mesaj gönderen TB2NJS Son mesajı görüntüle
  Çrş May 19, 2010 7:10 pm
 • Amator telsiz harici ilanlar
  Burada Amatör Telsizciler her türlü amatör cihaz harici ürünlerinin alım, satım, takas ve hibe ilanlarini yayınlayabilirler. (Örnek: Ev, araç, ev eşyaları, bilgisayar ve elektronik ürünler) ALIM SATIM'DAN KAYNAKLANAN HER TURLU SORUMLULUK ALAN VE SATANA AITTIR. TURK KONFERANS FORUMLARI SORUMLU TUTULAMAZ.
  4 Başlıklar
  8 Mesajlar
  Son mesaj gönderen TA2JA Son mesajı görüntüle
  Sal Kas 23, 2010 11:02 am
Bu forumdaki başlıkları okumak için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Giriş  •  Kayıt

 

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

cron